Kamerový WiFi IP set, 4x Zoneway NC854 2MPx + NVR6004 + WiFi router

IP kamera Zoneway NC854 s vysokým rozlíšením 2MPx (1080p / fullHD), bezdrôtová WiFi, detekcia pohybu, P2P prístup aj z mobilu bez verejnej IP adresy. Podpora všetkých bežných protokolov vrátane ONVIF. Vzhľadom k obstarávacej cene sa jedná o skutočný VYNIKAJÚCE pomer cena / ponúknutý výkon.
Vlastnosti IP kamery Zoneway NC854:

IP kamera Zoneway NC854 s vysokým rozlíšením 2MPx (1080p / fullHD), bezdrôtová WiFi, detekcia pohybu, P2P prístup aj z mobilu bez verejnej IP adresy. Podpora všetkých bežných protokolov vrátane ONVIF. Vzhľadom k obstarávacej cene sa jedná o skutočný VYNIKAJÚCE pomer cena / ponúknutý výkon.

Bližšie špecifikácie v detaile produktu NC854.

Vlastnosti NVR Zoneway 6004SL:

ZW NVR 6004SL (nástupca X04) je zariadenie, ktoré Vám umožní nahrávať súčasne obraz až zo 4 IP kamier. Obraz môže byť nahrávaný v rozlíšení až 1080p.

NVR je plne kompatibilná s kamerami značky Zoneway a IPS z našej ponuky.

Po zaplnení kapacity pevného disku sa budú záznamy přemazávat. V rekordéra možno nastaviť aj obmedzenie záznamov v zadadném počte dní.

NVR dokáže veľmi dobre ovládať otáčanie kamier (PTZ). Ak teda kamera podporuje PTZ, možno ju ovládať priamo z rekordéra a to veľmi účinne. Rekordér dokáže uložiť pozície, ktoré bude kamera prechádzať. Jednotlivým bodom možno tiež nastaviť dobu zotrvania na pozícii. Možno tak pomocou rekordéra automaticky hlídlat zadaný priestor.

NVR ale neslúži iba na nahrávanie obrazu. Je vybavené funkciami ako napríklad detekcia pohybu (motion detect), ktorá Vám umožní nastaviť zariadenie tak, aby zaznamenávalo obraz iba v prípade, že bude rozopznán pohyb v nastavených zónach. Týchto zón má NVR 192 a každé z nich je možné nastaviť citlivosť 1-6. Po detekcii pohybu je tiež možné odoslať urobené snímky (fotografie) na definovaný email alebo FTP server (je nutné použiť emailový účet bez šifrovania!).

Zariadenie je vybavené aj funkciou Time recording (nahrávanie v definovanom čase). Pomocou tejto funkcie je možné nastaviť čas v ktorom bude zariadenie robiť záznam (Výhodné napríklad pre obchody).

Zariadenie podporuje funkciu P2P čiže pripojenie bez nutnésti verejnej IP adresy. K tomuto účelu slúžia špeciálne webová stránka poprípade mobilné aplikácie.

K zariadeniu je možné sa pripojiť aj pomocou webového prehliadača, pomocou ktorého možno zariadenie plnohodnotne prevádzkovať.

Po zaplnení kapacity pevného disku sa budú záznamy přemazávat. Možno však tiež nastaviť limit záznamov podľa počtu dní. Možno tak rekordér použiť aj do legislatívne náročnejších miest.

Obraz a ovládanie z hybridných rekordérov možno sledovať cez obľúbenou a stabilné mobilnú aplikáciu Smart Meye. Sledovanie je možné ako cez P2P - cloud účet od výrobcu zadarmo, tak aj cez verejnú IP adresu.

ParametrHodnota
Operační systémLINUX OS
VideokompreseH.264
Rozlišení720p@30fps; 960p@30fps; 1080p@30fps; (podle počtu kamer)
Detekce pohybuAno, 192 zón, citlivost zón 1-6
P2PAno z webové stránky nebo z mobilu
Audiokompreseadpcm - Zeptejte se na podporu audia pro Vaši kameru
ČeštinaAno
Nahrávací módymanuální, detekce pohybu, časové nahrávání, nahrávání po alarmu (manual, motion detect, time recording, alarm recording)
Úložiště1x HDD max 3TB (nie je súčsťou balenia) -
Možnosti zálohováníHDD, USB flash disk
Síť1x10/100 Mbps, RJ45 port
Video výstup1x VGA, 1x HDMI
USBAno, 2x port
Napájení12V/4A
Rozměry215x215x47 mm
Hmotnost1,6 Kg (bez HDD)
Provozní teplota0°C - 55°C

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)