EXILON LED Emergency 3H 4,5W CW - Svietidlo núdzové LED
Kód: GXNO075
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED svietidlo pre trvalé núdzové osvetlenie. Svetelný zdroj svietidla je zapnutý po celú dobu, počas ktorej je potrebné normálne alebo núdzové osvetlenie. Vhodné použitie na núdzové osvetlenie únikových a evakuačných ciest. Inštalácia svietidla prisadením k stropu. Pri dokúpení príslušenstva GXNO080 je možná prisadená montáž k stene. Svietidlo je z výroby osadené dvoma piktogramami so šípkou vľavo a vpravo. Pri dokúpení príslušenstvo môže byť potrebná kombinácia 2 druhov piktogramov, ak je svietidlo umiestnené v priestore. Napríklad kombinácia GXNO078 s GXNO079. Možnosť dokúpenia príslušenstva: - pre prisadenú montáž k stene - piktogram so šípkou smerujúcou dopredu - piktogram so šípkou smerujúcou dozadu Teleso svietidla tvorí polykarbonát (PC), difúzor PMMA. Stav nabíjania signalizovaný zelenou LED diódou. Vybavené automatickým testovacím zariadením, ktoré automaticky testuje v pravidelných mesačných a polročných intervaloch. Pomocou testovacieho tlačidla je možné vykonať tieto skúšky: - okamžitý test (núdzové svietenie počas stlačenia a držania tlačidla) - mesačný test (núdzové svietenie po dobu 25-35 sekúnd) - polročný test (núdzové svietenie po dobu 30-35 minút)Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové svietdlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8592660135311 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 30 |
| Batérie: | LiFePO4/2100mAh 3,2V |
| Kód farby svetla: | CW |
| Farba svetla: | studená biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Počet ks v kartonu: | 10 |
| Pracovní teplota: | 0+40°C |
| Materiál: | Polykarbonát (PC) |
| Farba: | bílá |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Délka [mm]: | 316 |
| Šírka [mm]: | |
| Váha[g]: | 520 |
| RoHS: | RoHS |
| Menovitý výkon[W]: | 4,5 |
| Svetelný tok v núdzovom režime[lm]: | 30 |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 6500 |
| Trieda izolácie: | II |
| Průměrná životnost [h]: | 30 000 |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EC - Trieda: | EC001957 |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Výška[mm]: | 229 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
