GATRION corridor LED Emergency 3H 1W CW - Svietidlo núdzové LED
Kód: GXNO062
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED NÚDZOVÉ SVIETIDLO - ZABUDOVATEĽNÉ Svietidlo pre zaistenie núdzového osvetlenia v prípade výpadku sieťového napájania. Charakterom vyžarovania svetla je svietidlo určené predovšetkým na osvetlenie komunikácií, skladových uličiek a chodieb. Pri napájaní zo siete svietidlo nesvieti a zopne sa až pri výpadku, kedy prejde na napájanie z batérie. (Non maintained) Je určené k vstavanej montáži do SDK alebo modulových stropov, kedy samotný zdroj svetla vďaka minimálnym rozmerom nenarušuje vzhľad stropu. Svietidlo sa skladá z núdzového Inverteru s integrovanou batériou (LiFePO4) a zdroja svetla opatreného príslušnou optikou. Napájacie vodiče L a N majú dĺžku 400mm. Vodiče medzi INVERTEROM a zdrojom svetla majú dĺžku 320mm. Na zdrojmi svetla sa nachádza aj testovacie tlačidlo a kontrolné signalizácia nabíjania (zelená LED kontrolka). Minimálna doba prevádzky svietidla z batérie je 3 hodiny (180 min.) Teleso, difúzor i obal Inverter sú z polykarbonátu. Pre núdzové osvetlenie otvorených priestorov je v ponuke variant svietidla GXNO063 GATRION open area LED Emergency 3H 1W CWDodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové svietdlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592660131061 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Batérie: | LiFePO4/1500mAh, 3,2V |
| Svetelný tok v núdzovom režime[lm]: | 130 |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 6000 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK10 |
| Počet ks v kartonu: | 40 |
| Pracovní teplota: | 0+45°C |
| Materiál: | Polykarbonát (PC) |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Průměr montážního otvoru [mm]: | 34-36 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Výška[mm]: | 23 |
| Průměr [mm]: | 40 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý výkon[W]: | 1 |
| Kód farby svetla: | CW |
| Index farebného podania[Ra]: | 70 |
| Trieda izolácie: | II |
| Průměrná životnost [h]: | 30 000 |
| Farba: | bílá |
| Délka přívodu [m]: | 0,40/0,32 |
| ETIM EC - Trieda: | EC001957 |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 150x55 |
| Váha[g]: | 150 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
