DAISY LIBRA II 3G 40W NW 4000/4890lm - Vstavaný LED panel typu backlight
Kód: GXDS142
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vstavaný LED panel určený primárne na inštaláciu do podhľadov. Hrúbka 35 mm. Rámček hliníkový, hladký v bielom laku. Vďaka individuálnej optike každého čipu a mikroprizmatickému opálovému difúzoru je zaistený rovnomerný rozptyl svetla. Technológia priameho vyžarovania znižuje straty distribúcie svetla zo svetelného zdroja. Elimináciou prehrievania plastu difúzora nedochádza k jeho žltnutiu. Teplota farby svetla neutrálna biela. O 53% nižšia spotreba energie v porovnaní s rastrovými svietidlami 4xT8/18 W/VVG. Integrovaný napájací CCD zdroj. Spolupracuje s pohybovými senzormi PIR/HF. Trojročná záruka na celé svietidlo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 8592660148304 |
| Ochranná známka: | Greenlux / Daisy LED |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 4000 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 4890 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Úspora energie*: | 53% |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Pracovní teplota: | -10+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Materiál: | Hliník (lakovaný) |
| Difuzor: | PS |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 110 |
| Délka [mm]: | 1195 |
| Výška[mm]: | 35 |
| Váha[kg]: | 1,05 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 3 |
| Menovitý výkon[W]: | 40 |
| Trieda EEI (2019/2015): | E |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | II |
| Počet ks v kartonu: | 6 |
| Menovitý prúd[mA]: | 180 |
| Farba: | bílá |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
