DAISY RIBBON 19W IP44 NW 2000/2500lm - Svietidlo LED
Kód: GXDS175V2
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
SVIETIDLO LED SMD Energeticky úsporné svietidlo určené na domáce aj všeobecné použitie. Vhodné aj na osvetlenie kancelárskych priestorov, chodieb, toaliet, skladov, obchodov a pod. Svietidlo je vyrobené z monolitického polykarbonátového (PC) korpusu. Teleso a difúzor svietidla tvoria jeden monolit s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Silnou stránkou svietidla je aj jeho krytie IP44 - odolnosť voči striekajúcej vode smerom k svietidlu. Vďaka tomu je možné svietidlo inštalovať v kúpeľňových zónach 2 a 3 (minimálne 60cm ďaleko od zdroja vody). Svietidlo obsahuje integrovaný vnútorný napájací zdroj LED CCD. Zdrojom svetla je vysokovýkonný lineárny LED modul s technológiou LED čipov 2835. Svietidlo má vysokú svetelnú účinnosť - 105lm/WDodatočné parametre
| Kategória: | Led priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8592660144498 |
| Ochranná známka: | Greenlux / Daisy LED |
| Menovité napätie[V]: | 220-265 |
| Menovitý výkon[W]: | 19 |
| Svetelný tok[lm]: | 2000 |
| Trieda EEI (2019/2015): | D |
| Kód farby svetla: | NW |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK10 |
| Trieda izolácie: | II |
| * vzhľadom na: | žiarivkové svietidlo MILK T8/18W/VVG |
| Počet ks v kartonu: | 20 |
| Průměrná životnost [h]: | 20000 |
| Materiál: | PC |
| Farba: | bílá |
| Účinník Pf: | 0,5 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 110 |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 25 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 2500 |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP44 |
| Úspora energie*: | 67% |
| Pracovní teplota: | -15+45°C |
| Difuzor: | PC |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 600 |
| Váha[kg]: | 0,19 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
