DAISY VIRGO II 840-40W/WF [1/2] 3600/5600lm - Vstavaný LED panel [1/2]
Kód: GXDP079
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED PANEL Energeticky úsporné LED svietidlo určené na montáž do zavesených podhľadových stropov. Vhodné na osvetlenie kancelárií, konferenčných miestností, recepcií, sál, chodieb a pod. Svietidlo je energeticky účinnou náhradou za žiarivkové svietidlá T5 (EVG) a T8 (VVG / EVG). V porovnaní so žiarivkovými svietidlami T8/VVG má viac ako dvakrát nižšiu spotrebu elektrickej energie. Vysoká svetelná účinnosť. Stabilizovaný výkon v celom rozsahu napájacieho napätia. Spolupracuje s pohybovými senzormi. Kvalitné materiály svietidla obmedzujú žltnutie difúzora, prehýbanie alebo deformáciu svietidla: - teleso: bielo lakovaný hliník - LGP optika: MS (PMMAPS) - difúzor: mliečny polypropylén (PP) Po dokúpení príslušenstva je možná montáž: - zavesením pomocou laniek GXLS103 - prisadením k stropu pomocou montážneho rámu GXLS196 - prisadením k sadrokartónu pomocou klipov GXLS392 - prisadením k sadrokartónu pomocou magnetických úchytov GXLS194 Panely sú predávané v minimálnom balení po 2 kusoch. Pre kompletné svietidlo je potrebné taktiež objednať príslušný LED DRIVER GXRE316. Dokúpením LED DRIVERU GXRE316 a LED EMERGENCY INVERTERU GXNO035 je možné vytvoriť verziu EMERGENCY: - štandardné svietidlo doplnené o núdzový modul, ktorý zaistí núdzové osvetlenie po výpadku elektrickej energie - signalizácia napájania pomocou zelenej LED kontrolky - vybavené testovacím tlačidlom Dokúpením LED DRIVERU GXOS341 je možné vytvoriť verziu DALI: - ovládanie svietidla pomocou DALI (Digital Addressable Lighting Interface) systému - ďalšia možnosť stmievania štandardným normálne otvoreným spínačom - obojstranná komunikácia bez obmedzení umožňuje špičkové inteligentné riadenie osvetleniaDodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.98 kg |
| EAN: | 8592660138459 |
| Ochranná známka: | Greenlux / Daisy LED |
| Menovitý výkon[W]: | 40 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 5600 |
| Trieda EEI (2019/2015): | D |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4200 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Trieda izolácie: | III |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Průměrná životnost [h]: | 30 000 |
| Menovitý prúd[mA]: | 1000 |
| Difuzor: | Polypropylén |
| Farba: | bílá |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 1195 |
| Šírka [mm]: | |
| Váha[kg]: | 1,95 |
| RoHS: | RoHS |
| Záruka [Let/Roky]: | 3 |
| Svetelný tok[lm]: | 3600 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Úspora energie*: | 48% |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Materiál: | hliník |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 110 |
| Tloušťka [mm]: | 9 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
