DRIVER 200W/M IP67 (ADWS-200-12) - LED driver kovový
Kód: GXLD188
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
ELEKTRONICKÝ DRIVER LED • prachotesný a vodeodolný • stabilizované výstupné parametre • ochrana proti: - skratu - preťaženiu - prehriatiuDodatočné parametre
| Kategória: | Led driver |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 5902135125427 |
| Ochranná známka: | Adler Power |
| Výstupné napätie[V]: | 12V DC |
| Max. výkon [W]: | 200 |
| Stupeň krytia IP: | IP67 |
| Pracovní teplota: | -30+50°C |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EC - Trieda: | EC002710 |
| Max. proud [A]: | 16,7 |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 32 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Trieda izolácie: | I |
| ETIM EG - Skupina: | EG002710 |
| Délka [mm]: | 238 |
| Váha[g]: | 880 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
