DRIVER 40W/M-SLIM-24V (ADLS-40-24) - LED driver vstavaný
Kód: GXLD120
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
ELEKTRONICKÝ DRIVER LED • určené pre vstavané použitie • stabilizované výstupné parametre • ochrana proti: - skratu - preťaženie Napájací zdroj je komponentom zhodným s klasifikáciou európskych noriem. Nie je určený pre jednotlivých koncových užívateľov. Produkt je určený iba pre výrobcov, montérov a elektrikárov s príslušnými oprávneniami. Môže byť dodávaný len ako súčiastka pre profesionálne a odborné určenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led driver |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 5902135124604 |
| Ochranná známka: | Adler Power |
| Výstupné napätie[V]: | 24V DC |
| Max. výkon [W]: | 40 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -20+50°C |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EC - Trieda: | EC002710 |
| Max. proud [A]: | 1,7 |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 32 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Trieda izolácie: | I |
| ETIM EG - Skupina: | EG000029 |
| Délka [mm]: | 120 |
| Váha[g]: | 170 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
