Držiak sieťových antén s krížom, 25cm
Kód: J60030
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Účastnícke zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595025325037 |
| dĺžka od základne: | 250 mm |
| povrchová úprava: | pozink |
| predajný obal: | 1 ks, voľné |
| priemer trubky: | 28 mm |
| typ držiaku: | držiak s krížom pre sieťové antény |
| uchytenie prispôsobené na: | múr |
| výška: | 630 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
