DUST PROFI LED 120 NW 8220/9700m - Svietidlo špeciálne LED
Kód: GXWP171V3
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
SVIETIDLO LED SMD • teleso svietidla: polykarbonát (PC) • patentovaný, monolitický korpus, ktorý zaručuje maximálnu tesnosť a mechanickú odolnosť • vnútorná hliníková výstuha (reflektor), ktorá zaisťuje tuhosť konštrukcie • energeticky úsporná náhrada prachotesných svietidiel so žiarivkami T8 • okamžitý štart bez blikania a okamžitý plný výkon svietenia • skoro dvakrát nižšia spotreba elektrickej energie v porovnaní so svietidlami s magnetickým predradníkom triedy B2 • zvýšená skutočná účinnosť svietenia • obmedzený efekt znižovania svetelného toku (bez "vypaľovania" LED diód) • optický systém difúzora znižujúci efekt oslnenia • vysoký koeficient podania farieb Ra/CRI • integrovaný TRIDONIC driver LED CCD • plná stabilizácia parametrov napájania • kompenzovaný jalový výkon Pf >0,9 • každé svietidlo je vybavené vodičmi, ktoré umožňujú priebežné zapojenie • plne spolupracuje s čidlami, ktoré riadia osvetlenie • výsuvné bezskrutkové svorkovnice uľahčujú a urýchľujú montáž svietidiel • odolné proti častému vypínaniu a zapínaniu • možnosť prevádzkovania v širokom spektre tepelnej i mechanickej záťaže • technológia LED SMD 2835 EPISTAR • životnosť 50 000 hodín (podľa smernice ErP) • prachotesná a vodotesná konštrukcia (vodotesná – odoláva intenzívnemu prúdu vody) • päťročná záruka na celé svietidlo s výnimkou batérií v emergency verziiDodatočné parametre
| Kategória: | Led priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592660143620 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Napätie (men.) [V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 53 |
| Max. výkon [W]: | 53 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 9700 |
| Trieda EEI (2019/2015): | B |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4200 |
| Stupeň krytia IP: | IP66 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK08 |
| Úspora energie*: | 64% |
| * vzhľadom na: | prachotesné svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Pracovní teplota: | -25+50°C |
| Průměrná životnost [h]: | 50000 |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| Farba: | šedá |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| Typ LED čipu: | LED 2835 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 86 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 8220 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Počet ks v kartonu: | 6 |
| Počet spínacích cyklov[on: | 25000 |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | F |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Délka [mm]: | 1200 |
| Váha[g]: | 3000 |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
