DUST PROFI LED MILK 150 NW EMERGENCY 10040/11700lm - Svietidlo špeciálne LED s núdzovým modulom
Kód: GXWP392
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED SMD prisadené núdzové svietidlo v modernom dizajne s vysokým krytím IP66 (prachotesné, odolné proti intenzívne tryskajúcej vode). Vhodné na priemyselné aj všeobecné použitie pre nasvetlenie ako vnútorných, tak aj vonkajších priestorov. Napríklad výrobných hál, skladov a pod. Teleso svietidla tvorí polykarbonát (PC). Energeticky úsporná náhrada svietidiel so žiarivkami T8. Vysoká mechanická odolnosť IK08. 71% úspory v spotrebe elektrickej energie v porovnaní so žiarivkovými telesami T8 predradník VVG. Vysoký merný výkon zo svietidla - 155lm/W. Integrovaný driver LED CCD európskej značky Tridonic Rovnomerný rozptyl svetla. Kompenzovaný jalový výkon (PF 0,9). Spolupracuje s pohybovými senzormi PIR/HF. Každé svietidlo je vybavené vodičmi, ktoré umožňujú priebežné zapojenie. Päťročná záruka sa vťahuje na kompletné svietidlo s výnimkou batérií núdzového modulu. Batéria: LiFePO4, 6,4 V, 3000 mAh Signalizácia napájania pomocou zelenej LED kontrolky. Parametre v núdzovom režime: Výdrž 3 h Svetelný tok 600 lm Výkon 5 WDodatočné parametre
| Kategória: | Led trubicové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 4.12 kg |
| EAN: | 8592660117201 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 64 |
| Max. výkon v nouzovém režimu [W]: | 5 |
| Batérie: | LiFePO4/3000mAh, 6,4V |
| Svetelný tok v núdzovom režime[lm]: | 600 |
| Trieda EEI (2019/2015): | B |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK08 |
| Trieda izolácie: | I |
| * vzhľadom na: | prachotesné svietidlo 2xT8/58W/VVG |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 11700 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 9510 |
| Stupeň krytia IP: | IP66 |
| Úspora energie*: | 63% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
