DUST PROFI LED NG DALI 120 40W NW 6000/7100lm - Svietidlo špeciálne LED pre DALI systém
Kód: GXWP347
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Svietidlo LED SMD vo variante ovládateľné pomocou DALI (Digital addressable Lighting Interface) systému. Obojstranná komunikácia bez obmedzenia umožňuje špičkové, inteligentné riadenie osvetlenia. Ďalšia možnosť ovládania je pomocou switch DIM (regulácia iba za pomocou klasického tlačidla). Teleso svietidla: pozinkovaná oceľ s nástrekom šedej odolné polyuretánové farby. Difúzor z tvrdeného prizmatického skla s vysokou mechanickou odolnosťou. Vnútorné chladič. Vymeniteľný LED modul pre ľahkú údržbu svietidiel. Prachotesná a vodeodolná konštrukcia svietidla. Vysoký index podania farieb. Teplota svetla vybraná podľa najpopulárnejších žiariviek. Okamžitý štart bez blikania a okamžitý plný výkon svietenia. Pripravené na priebežnú montáž. Odolný proti častému vypínaniu a zapínanie. Vysúvacia bezskrutková svorkovnice uľahčujúce pripojenie svietidla. Možnosť inštalácie v mechanicky a tepelne náročných podmienkach. Životnosť 50 000 hodín. 5 rokov záruka na celé svietidlo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led trubicové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592660122083 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 40 |
| Max. výkon [W]: | 40 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 7100 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Stupeň krytia IP: | IP66 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK07 |
| Úspora energie*: | 58% |
| * vzhľadom na: | prachotesné svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Pracovní teplota: | -30+50°C |
| Průměrná životnost [h]: | 50000 |
| Farba: | šedá |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 115° |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 6000 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Počet ks v kartonu: | 4 |
| Menovitý prúd[mA]: | 200 |
| Stmievateľnosť: | áno |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
