DUST PROFI LED NG emergency 120 40W NW 6000lm - Svietidlo špeciálne LED s núdzovým modulom
Kód: GXWP348
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
DUST PROFI LED NG - núdzové prachotesné energeticky úsporné svietidlo s LED technologiou a päťročnou zárukou. Na baterie je poskytovaná štandardná záruka 2 roky. Teleso svietidla: pozinkovaná oceľ. Difuzor z tvrdého matného skla s vysokou mechanickou odolnosťou. Vnútorný chladič. Vymenitelný LED modul pre ľahšiu údržbu svietidiel. Prachotesná a vodeodolná kontštrukcia svietidla. Vysoký index podanoia farieb. Teplota svetla vybraná podľa najpopulárnejších žiariviek. Okamžitý štart bez blikania a okamžitý plný výkon svietenia. Pripravené na priebežnú montáž. Odolný proti častému vypínaniu a zapínání. Vysúvacia bezšróbová svorkovnica uľahčuje pripojenie svietidla. Možnosť inštalácie v mechanicky a tepelne náročných podmienkách. Životnosť 50 000 hodín. Batérie: LI-ION, 12 V, 2000 mAh, Výdrž 1,5 h v pohotovostnom režime.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led trubicové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 4.54 kg |
| EAN: | 8592660118611 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220 - 240 |
| Menovitý výkon[W]: | 40 |
| Max. výkon v nouzovém režimu [W]: | 10 |
| Batérie: | LiFePO4/3000mAh, 6,4V |
| Svetelný tok v núdzovom režime[lm]: | 600 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP66 |
| Trieda izolácie: | I |
| Úspora energie*: | 63% |
| Počet ks v kartonu: | 4 |
| Pracovní teplota: | -10+40°C |
| Počet spínacích cyklov[on: | 25 000 |
| Farba: | šedá |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| ETIM EC - Trieda: | EC001957 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 115 |
| Délka [mm]: | 1240 |
| Výška[mm]: | 100 |
| Váha[g]: | 4350 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 6000 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK07 |
| * vzhľadom na: | prachotesné svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Průměrná životnost [h]: | 50000 |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
