GATRION-SM open area LED Emergency 3H 1W CW - Svietidlo núdzové LED
Kód: GXNO065
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED NÚDZOVÉ SVIETIDLO Svietidlo pre zaistenie núdzového osvetlenia v prípade výpadku sieťového napájania. Charakterom vyžarovania svetla je svietidlo určené predovšetkým na osvetlenie otvorených priestorov. Pri napájaní zo siete svietidlo nesvieti a zopne sa až pri výpadku, kedy prejde na napájanie z batérie. (Non maintained) Je určené k samostatnej prisadenej montáži, alebo k napojeniu do svietidla cez priechodku PG 13,5. Svietidlo má integrovanú batériou (LiFePO4) a zdroj svetla opatrený príslušnou optikou. Vedľa zdroja svetla sa nachádza aj testovacie tlačidlo a kontrolné signalizácia nabíjania (zelená LED kontrolka). Minimálna doba prevádzky svietidla z batérie je 3 hodiny (180 min.) Teleso i difúzor svietidla sú z odolného polykarbonátu (IK10). Svietidlo je vhodné tiež pre použitie v prašných a vlhkých priestoroch (IP54). Pre núdzové osvetlenie otvorených priestorov je v ponuke variant svietidla GXNO064 GATRION-SM corridor LED Emergency 3H 1WDodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové svietdlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592660131177 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Batérie: | LiFePO4/1500mAh, 3,2V |
| Svetelný tok v núdzovom režime[lm]: | 150 |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 6000 |
| Stupeň krytia IP: | IP54 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK10 |
| Počet ks v kartonu: | 40 |
| Pracovní teplota: | 0+40°C |
| Materiál: | Polykarbonát (PC) |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EC - Trieda: | EC001957 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Délka [mm]: | 130 |
| Výška[mm]: | 35 |
| Váha[g]: | 200 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý výkon[W]: | 1 |
| Kód farby svetla: | CW |
| Index farebného podania[Ra]: | 70 |
| Trieda izolácie: | II |
| Průměrná životnost [h]: | 30 000 |
| Farba: | bílá |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
