ILLY 3G UGR 46W NW 4450/7000lm - LED panel
Kód: GXPS182
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED panel určený primárne na prisadenie k stropu. Vďaka mikroprizmatickému opálovému difúzoru je zaistený rovnomerný rozptyl svetla a obmedzenie oslnenia UGR (<19). Skladovú zásobu je možné doplniť. Doba potrebná na pripravu svietidiel podľa požadovaného množstva zhruba do troch pracovných dní. Rám svietidla z bielo lakovaného oceľového plechu, difúzor z polypropylénu. Vďaka odolnej konštrukcii svietidla nedochádza pri zavesení k skrúteniu rámu. Jednoduchú inštaláciu zaisťuje bezskrutková svorkovnica. Technológia priameho vyžarovania znižuje účinok žltnutia difúzora a tým aj zaisťuje nižšie straty svetelného výkonu. Energeticky efektívna náhrada za žiarivkové svietidlá. Vysoká priemerná životnosť svietidla (50 000h). Súčasťou balenia je CCD napájací zdroj. Spolupracuje s pohybovými senzormi PIR/HF. Trojročná záruka na celé svietidlo. Typy montáže: - prisadená k stropu (bez nutnosti dokúpenia montážnych rámov ako pri klasických LED paneloch) - umiestnením do kazetových stropov (kompatibilita závisí od typu a prevedenia stropu) - zavesením na lanká (4x GXWP185 na 1 svietidlo - lanká nie sú súčasťou balenia) Pri dokúpení príslušenstva GXPS139 je možné svietidlo viac odsadiť od stropu a tým vytvoriť priestor na káblové vedenie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.55 kg |
| EAN: | 8592660136844 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 4450 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 7000 |
| UGR: | <19 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Úspora energie*: | 61% |
| Počet ks v kartonu: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Počet spínacích cyklov[on: | 25 000 |
| Materiál: | Ocel |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Délka [mm]: | 595 |
| Šírka [mm]: | |
| Váha[kg]: | 2,7 |
| RoHS: | RoHS |
| Záruka [Let/Roky]: | 3 |
| Menovitý výkon[W]: | 46 |
| Trieda EEI (2019/2015): | D |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 4xT8/18W/VVG |
| Průměrná životnost [h]: | 50 000 |
| Farba: | bílá |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 110 |
| Výška[mm]: | 45 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
