LANTER SOLAR W NW 100lm - Solárne LED svietidlo s PIR pohybovým senzorom
Kód: GXSO025
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Prisadené nástenné svietidlo s prepínačom, ktoré je napájané solárnou energiou. Vhodné najmä na orientačné osvetlenie vonkajších priestorov (steny, fasády). Teleso svietidla tvorí Hight impact polystyrene (HIPS), difúzor polykarbonát (PC). Krytie IP44 poskytuje odolnosť proti dažďu a vode. Napájanie svietidla zaisťuje interná lítium-iónová batéria (Li-ion 1200mAh, 3,7V), ktorá je nabíjaná solárnym panelom. Obsahuje infračervené čidlo pohybu (PIR). Svieti iba v prítmí alebo v tme. Pre inštaláciu odporúčame zvoliť dobre preslnenú pozíciu tak, aby bolo zaistené kvalitné nabíjanie lítiovej batérie. Možnosť prepínania 4 módov: MÓD A - pri detekcii pohybu svetelný tok 100lm po dobu 22s (pokiaľ nie je pohyb detekovaný, svietidlo sa zhasne) MÓD B - pri detekcii pohybu svetelný tok 100lm po dobu 22s (pokiaľ nie je pohyb detekovaný, svietidlo prejde na 20lm) MÓD C - nepretržité svietenie 50lm až do úplného vybitia MÓD OFF - trvalo vypnutéDodatočné parametre
| Kategória: | Led prisadené svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592660147185 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Svetelný tok[lm]: | 20/50/100 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP44 |
| Dosah čidla [m]: | 3-5 |
| Uhol činnosti senzora[°]: | 160*90 |
| Pracovní teplota: | -5+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Difuzor: | PC |
| Farba: | bílá |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 170 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Batérie: | Li-ion /1200mAh 3,7V |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | III |
| Počet ks v kartonu: | 30 |
| Materiál: | HIPS |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Délka [mm]: | 120 |
| Váha[g]: | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
