LED AURA NG 36W NW 3800/4650lm - Svietidlo LED
Kód: GXLS163
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
SVIETIDLO LED SMD • teleso svietidla: oceľový plech, biely • difúzor: mliečny polykarbonát (PC) • energeticky úsporná náhrada svietidiel so žiarivkami T8 • vysoká svetelná účinnosť - 105lm/W • rovnomerný rozptyl svetla • napájanie LED PCB zaisťuje integrovaný flicker-free napájací zdroj • 50% úspory v spotrebe elektrickej energie v porovnaní so žiarivkovými telesami T8 predradník VVGDodatočné parametre
| Kategória: | Led trubicové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| EAN: | 8592660140483 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 36 |
| Svetelný tok[lm]: | 3800 |
| Trieda EEI (2019/2015): | E |
| Kód farby svetla: | NW |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Úspora energie*: | 47% |
| Počet ks v kartonu: | 10 |
| Pracovní teplota: | -20+35°C |
| Menovitý prúd[mA]: | 160 |
| Materiál: | Ocel |
| Farba: | bílá |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Délka [mm]: | 1200 |
| Šírka [mm]: | |
| Váha[g]: | 770 |
| RoHS: | RoHS |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 4650 |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| * vzhľadom na: | žiarivkové svietidlo MILK 2xT8/36W/VVG |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Difuzor: | PC |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Výška[mm]: | 40 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
