LED MANA Battery 3H 16W NW 1250/2100lm - Svietidlo LED SMD s infračerveným (PIR) čidlom a batériou
Kód: GXPS020
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
SVIETIDLO LED SMD S INFRAČERVENÝM (PIR) ČIDLOM A BATÉRIOU Teleso svietidla tvorí výlisok z oceľového plechu s práškovým nástrekom bielej farby. Difúzor tvorený z odolného polykarbonátu (PC). Obsahuje regulovateľné čidlo pohybu. V porovnaní s klasickou žiarovkou až 80% zníženie spotreby elektrickej energie. Svietidlo je z výroby vybavené lítium iónovou batériou typu 18650 (1500mAh, 3,7V), ktorá poskytuje setmelé osvetlenie po výpadku elektrického prúdu po dobu 3h.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prisadené svietidlá s čidlom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592660143644 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 1250 |
| Batérie: | Li-ion /1500mAh 3,7V |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK10 |
| Typ senzora: | PIR |
| Dosah čidla [m]: | 6 |
| Úspora energie*: | 86% |
| * vzhľadom na: | klasické žiarovkové svietidlo E14/E27 |
| Pracovní teplota: | 0+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Menovitý prúd[mA]: | 124 |
| Materiál: | Ocel |
| Farba: | bílá |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Tloušťka [mm]: | 57 |
| Váha[kg]: | 0,6 |
| RoHS: | RoHS |
| Menovitý výkon[W]: | 16 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 2100 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Uhol činnosti senzora[°]: | 360x120 |
| Počet ks v kartonu: | 10 |
| Počet spínacích cyklov[on: | 100 000 |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Průměr [mm]: | 290 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
