LED reflektor solárny SOLO so senzorom pohybu, neutrálna biela
Kód: ZG121S
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592920132548 |
| Farba: | čierna |
| Krytie: | IP54 |
| Svetelný tok: | 1 000 lm |
| akumulátor: | LiIon 2 000 mAh |
| dosah PIR senzora: | 6 m |
| farba svetla: | neutrálna biela |
| flicker-free: | nebliká |
| flickerfree: | nebliká |
| index podania farieb (CRI): | Ra > 80 |
| kategória: | CLASSIC |
| materiál difúzora: | plast (PC) |
| materiál tela: | plast (ABS+PC) |
| napájanie: | solárne |
| napätie: | 3,7 V |
| PIR senzor: | áno |
| použitie: | povrchová montáž |
| predajný obal: | 1 ks, krabica |
| rada: | SOLO |
| rozmer: | 145 × 136 × 26 mm |
| skúšobná žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| teplota chromatičnosti: | 4 000 K |
| uhol vyžarovania: | 100° |
| záručná doba: | 3 roky |
| zdroj svetla: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
