LED TRUSTER-CM 3G 54W NW 7000/8700lm - Svietidlo prachotesné LED s PCB LED modulom
Kód: GXWP322V2
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED SMD prisadené svietidlo v modernom dizajne s vysokým krytím IP65 (prachotesné, odolné proti tryskajúcej vode). Vhodné na priemyselné aj všeobecné použitie pre nasvetlenie ako vnútorných, tak aj vonkajších priestorov. Napríklad výrobných hál, skladov a pod. Teleso svietidla tvorí akrylonitryl-butadién-styrén (ABS), difúzor mliečny polykarbonát (PC). Energeticky úsporná náhrada svietidiel so žiarivkami T8. 60% úspory v spotrebe elektrickej energie v porovnaní so žiarivkovými telesami T8 predradník VVG. Vysoká účinnost LED modulu 129lm/W. Kompenzovaný jalový výkon Pf >0,9. Trojročná záruka na celé svietidlo. Svietidlo ponúka možnosť priechodzieho prepojenia za sebe/do radu. Vďaka tomu je možnosť zapojiť v rade až 35 svietidel.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| EAN: | 8592660144207 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Napätie (men.) [V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 54 |
| Svetelný tok[lm]: | 7000 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Kód farby svetla: | NW |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK08 |
| Trieda izolácie: | I |
| * vzhľadom na: | prachotesné svietidlo 2xT8/36W/VVG |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Menovitý prúd[mA]: | 240 |
| Difuzor: | PC |
| Farba: | šedá |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Šírka [mm]: | |
| Výška[mm]: | 66 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 8700 |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Úspora energie*: | 57% |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Materiál: | ABS |
| Účinník Pf: | 0,95 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 1200 |
| Váha[kg]: | 1,15 |
| Záruka [Let/Roky]: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
