LINIK 40W White ML NW 5300/6500lm - Líniové LED svietidlo
Kód: GXLS413
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Prisadené líniové LED svietidlo. Určené na použitie v interiéri najmä do komerčných priestorov. Teleso svietidla tvorí bielo lakovaný hliníkový profil. Difúzor je tvorený z mliečneho a odolného polykarbonátu, ktorý rovnomerne rozprestiera svetelný tok v širokom uhle 110 °. Vysoký merný výkon - až 132lm/W Päťročná záruka na celé svietidlo. Voliteľné montážne príslušenstvo: GXOS414 (LINIK Connection set) - Príslušenstvo pre vytvorenie jednotnej línie svietidiel (až 20 kusov / 1 rad). GXOS415 (LINIK ROPES (2pcs/SET) - Nastaviteľné oceľové lanko (2ks) pre závesnú montáž. Dĺžka 1,5m. GXOS411 (LINIK POWER CABLE 1600mm White) - Biely napájací kábel s dĺžkou 1,6m zakončený konektorom. Pre závesnú montáž. GXOS413 (LINIK CEILING CANOPY White) - Stropný baldachýn v bielej farbe s vnútornou svorkovnicou. Pre závesnú montáž. GXLS427 (LINIK 12W White ML NW - typ L) - Biely konektor typu L. Na vytvorenie individuálneho tvaru osvetľovacej sústavy. GXLS431 (LINIK 15W White ML NW - typ T) - Biely konektor typu T. Na vytvorenie individuálneho tvaru osvetľovacej sústavy. Pozn. Svietidlo má vyvedený iba 25 cm dlhý prívodný kábel, ktorý je vo vnútri svietidla prepojený konektorom. Pre odsadenú závesnú montáž môže byť potrebné dokúpiť 1,6 m dlhý prívodný kábel s konektorovým zakončením. (GXOS411)Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| EAN: | 8592660146287 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 40 |
| Svetelný tok[lm]: | 5300 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Kód farby svetla: | NW |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | I |
| Úspora energie*: | 61% |
| Počet ks v kartonu: | 6 |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Menovitý prúd[mA]: | 170 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | bílá |
| Účinník Pf: | 0,9 |
| Délka přívodu [m]: | 0,28 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EC - Trieda: | EC000109 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 110 |
| Délka [mm]: | 1200 |
| Výška[mm]: | 70 |
| Váha[kg]: | 1,50 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 6500 |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| * vzhľadom na: | žiarivkové svietidlo MILK T8/36W/VVG |
| Průměrná životnost [h]: | 50 000 |
| Difuzor: | PC |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
