MIRA LED PCB 36W MILK NW 4000/5300lm - Svietidlo LED
Kód: GXZS025
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED SMD prisadené svietidlo v modernom dizajne Teleso svietidla tvorí biely oceľový plech. Difúzor tvorený húževnatým mliečnym polykarbonátom (PC) Energeticky úsporná náhrada svietidiel so žiarivkami T8. Vysoká účinnosť LED modulu 111lm/W. Rovnomerný rozptyl svetla. Napájanie LED PCB zaisťuje integrovaný flicker-free napájací zdroj. 50% úspory v spotrebe elektrickej energie v porovnaní so žiarivkovými telesami T8 predradník VVG. Možnosť dokúpenia príslušenstva pre väčšie odsadenie svietidla od stropu (GXZS014).Dodatočné parametre
| Kategória: | Led priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.49 kg |
| EAN: | 8592660143439 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovité napätie[V]: | 220-240 |
| Menovitý výkon[W]: | 36 |
| Svetelný tok[lm]: | 4000 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Úspora energie*: | 53% |
| * vzhľadom na: | žiarivkové svietidlo MILK 2xT8/36W/VVG |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 25 000 |
| Materiál: | Ocel |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| Stmievateľnosť: | ne |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Šírka [mm]: | |
| Tloušťka [mm]: | 58 |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Trieda EEI (2019/2015): | D |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | I |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Menovitý prúd[mA]: | 163 |
| Farba: | bílá |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 1200 |
| Váha[kg]: | 1,45 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
