PROFI LINEAR II 36W BLACK NW 4400/6200lm - Líniové LED svietidlo
Kód: GXPR068
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Interiérové svietidlo LED SMD Teleso svietidla: hliník Difúzor svietidla: polykarbonát (PC) Svetelný výkon: 122lm/W Okamžitý štart bez blikania a okamžitý plný výkon svietenia. Svietidlo vhodné do komerčných priestorov. Možnosť prisadenej montáže alebo zavesenia na lanká (2x GXWP185 pre 1 svietidlo). Pripravené na priebežnú montáž v líniovom zapojení (príslušenstvo pre prepojenie svietidiel GXOS286). Životnosť 50 000 hodín. 5 rokov záruka na celé svietidlo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Led priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592660144191 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Svetelný tok[lm]: | 4400 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 6200 |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Úspora energie*: | 57% |
| * vzhľadom na: | žiarivkové svietidlo MILK T8/36W/VVG |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 50000 |
| Difuzor: | PC |
| Farba: | čierna |
| Stmievateľnosť: | ne |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Áno |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Délka [mm]: | 1133 |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Menovitý výkon[W]: | 36 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | I |
| Počet ks v kartonu: | 10 |
| Menovitý prúd[mA]: | 160 |
| Účinník Pf: | 0,95 |
| ETIM EC - Trieda: | EC000109 |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Vyžarovací uhol[°]: | 125 |
| Výška[mm]: | 65 |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
