SALIX-R 10 E27 - Nástenné svietidlo E27
Kód: GXPS160
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Prisadené nástenné svietidlo. Svietidlo je určené pre LED zdroje s päticou E27. Teleso svietidla: nerezový plech, lak: sivá Difúzor svietidla: polykarbonát (PC) Vhodné predovšetkým pre vonkajšie použitie. Napríklad k osvetleniu okolia múrov a fasád domov. Môže byť použité aj v interiéri. Maximálny výkon E27 LED žiarovky je 15W. Maximálna veľkosť žiarovky je A60. Svietidlo nie je určené pre svetelné zdroje s priamo žeraveným vláknom (klasické a halogénové žiarovky).Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592660134475 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý kmitočet[Hz]: | 50/60 |
| Pätica: | E27 |
| Stupeň krytia IP: | IP44 |
| Trieda izolácie: | I |
| Počet ks v kartonu: | 12 |
| Materiál: | Ocel |
| Difuzor: | Polykarbonát (PC) |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Nie |
| Pre montáž na stenu: | Áno |
| Pre zapustenú montáž: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 360 |
| Průměr [mm]: | 75 |
| Váha[kg]: | 0,40 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Max. výkon [W]: | 15W (LED) |
| Stupeň mech. ochrany IK: | IK08 |
| Pracovní teplota: | -20+35°C |
| Farba: | šedá |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre prisadenú montáž: | Áno |
| Výška[mm]: | 360 |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
