Triakový stmievateľný ovládač pre LED svietidlo 350mA 14W
Kód: ZZ1435T
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transformátory, predradníky, tlmivky,štartéry |
|---|---|
| EAN: | 8592920114322 |
| frekvencia: | 50/60 Hz |
| napätie na výstupe: | 25–42 V DC |
| napätie vstupu: | 220–240 V AC |
| príkon: | 14 W |
| prúd na výstupe: | 200–350 mA |
| rozmer: | 122 × 40 × 25 mm |
| typ: | TRIAK |
| záručná doba: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
