UNI VIRGO 5 II 28/32/36/42W NW [1/2] max.5300/7500lm - Vstavaný LED panel [1/2]
Kód: GXGP003
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED PANEL Energeticky úsporné LED svítidlo určené k montáži do zavěšených podhledových stropů. Vhodné pro osvětlení kanceláří, konferenčních místností, recepcí, sálů, chodeb apod. Svítidlo je energeticky účinnou náhradou za zářivková svítidla T5 (EVG) a T8 (VVG / EVG). Ve srovnání se zářivkovými svítidly T8 / VVG má více než dvakrát nižší spotřebu elektrické energie. Vysoká světelná účinnost až 128lm/W Stabilizovaný výkon v celém rozsahu napájecího napětí. Spolupracuje s pohybovými senzory. Kvalitní materiály svítidla omezují žloutnutí difuzoru, prohýbání nebo deformaci svítidla: - těleso: bíle lakovaný hliník - LGP optika: plexisklo (PMMA) - difuzor: mléčný polystyrén (PS) Po dokoupení příslušenství je možná montáž: - zavěšením pomocí lanek GXLS102 - přisazením ke stropu pomocí montážního rámu GXLS196 - přisazením k sádrokartonu pomocí klipů GXLS393 - přisazením k sádrokartónu pomocích magnetických úchytů GXLS194 Poskytována pětiletá záruka na celé svítidlo. Panely jsou prodávány v minimálním balení po 2 kusech. Pro kompletní svítidlo je potřeba také objednat příslušný LED DRIVER Drivery lze nakombinovat tyto výkony: 28 W - Driver GXRE279 32 W - Driver GXRE381 36 W - Driver GXRE286 42 W - Driver GXRE382/GXRE306 Dokoupením TRIAC LED DRIVERU lze vytvořit stmívatelnou verzi: - možnost regulace osvětlení přes fázový vodič na náběžné hraně (leading edge LE) nebo sestupné hraně (trailing edge TE) - doporučený stmívač TRIAC RLC (GXKP095) Drivery lze nakombinovat tyto výkony: 42 W - Driver GXOS347 Dokoupením DALI LED DRIVERU lze vytvořit verzi DALI: - ovládání svítidla pomocí DALI (Digital Addressable Lighting Interface) systému - další možnost stmívání standardním normálně otevřeným spínačem - oboustranná komunikace bez omezení umožňuje špičkové inteligentní řízení osvětlení Drivery lze nakombinovat tyto výkony: 28 W - Driver GXOS340 32 W - Driver GXOS339 36 W - Driver GXOS344 42 W - Driver GXOS342 Dokoupením LED DRIVERU a LED EMERGENCY INVERTERU GXNO039 lze vytvořit verzi EMERGENCY: - standardní svítidlo doplněné o nouzový modul, který zajistí nouzové osvětlení po výpadku elektrické energie - signalizace napájení pomocí zelené LED kontrolky - vybaveno testovacím tlačítkem Drivery lze nakombinovat tyto výkony: 28 W - Driver GXRE279 32 W - Driver GXRE381 36 W - Driver GXRE286 42 W - Driver GXRE382/GXRE306Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 1.98 kg |
| EAN: | 8592660147598 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Vstupný prúd (IN) [mA]: | 700/800/900/1050 |
| Max. výkon [W]: | 42 |
| Min. Výkon (W): | 28 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 7500 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Úspora energie*: | 71% |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 4xT8/18W/VVG |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 50 000 |
| Difuzor: | PS |
| Farba: | bílá |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 295 |
| Tloušťka [mm]: | 10 |
| Váha[kg]: | 1,95 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
| Menovitý výkon[W]: | 28/32/36/42 |
| Svetelný tok[lm]: | 3600/4100/4600/5300 |
| UGR: | <19 |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | III |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Materiál: | hliník |
| Účinník Pf: | 0,97 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
