UNI VIRGO 5 II UGR 28/32/36/42W NW [1/2] max.5150/7500lm - Vstavaný LED panel [1/2]
Kód: GXGP004
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED PANEL Energeticky úsporné LED svietidlo určené na montáž do zavesených podhľadových stropov. Vďaka mikroprizmatickému opálovému difúzoru je zaistený rovnomerný rozptyl svetla a obmedzenie oslnenia UGR (<19). Použitie: kancelárie, školy, banky, ordinácie a podobné priestory, kde sú kladené nároky na obmedzenie oslnenia. Vhodné na osvetlenie kancelárií, konferenčných miestností, recepcií, sál, chodieb a pod. Svietidlo je energeticky účinnou náhradou za žiarivkové svietidlá T5 (EVG) a T8 (VVG / EVG). V porovnaní so žiarivkovými svietidlami T8/VVG má viac ako dvakrát nižšiu spotrebu elektrickej energie. Vysoká svetelná účinnosť až 128lm/W Stabilizovaný výkon v celom rozsahu napájacieho napätia. Spolupracuje s pohybovými senzormi. Kvalitné materiály svietidla obmedzujú žltnutie difúzora, prehýbanie alebo deformáciu svietidla: - teleso: bielo lakovaný hliník - LGP optika: plexisklo (PMMA) - difúzor: mliečny polystyrén (PS) Po dokúpení príslušenstva je možná montáž: - zavesením pomocou laniek GXLS102 - prisadením k stropu pomocou montážneho rámu GXLS196 - prisadením k sadrokartónu pomocou klipov GXLS393 - prisadením k sadrokartónu pomocou magnetických úchytov GXLS194 Poskytovaná päťročná záruka na celé svietidlo. Panely sú predávané v minimálnom balení po 2 kusoch. Pre kompletné svietidlo je potrebné taktiež objednať príslušný LED DRIVER Drivery je možné nakombinovať tieto výkony: 28 W - Driver GXRE279 32 W - Driver GXRE381 36 W - Driver GXRE286 42 W - Driver GXRE382/GXRE306 Dokúpením TRIAC LED DRIVERU je možné vytvoriť stmievateľnú verziu: - možnosť regulácie osvetlenia cez fázový vodič na nábežnej hrane (leading edge LE) alebo zostupnej hrane (trailing edge TE) - odporúčaný stmievač TRIAC RLC (GXKP095) Drivery je možné nakombinovať tieto výkony: 42 W - Driver GXOS347 Dokúpením DALI LED DRIVERU je možné vytvoriť verziu DALI: - ovládanie svietidla pomocou DALI (Digital Addressable Lighting Interface) systému - ďalšia možnosť stmievania štandardným normálne otvoreným spínačom - obojstranná komunikácia bez obmedzení umožňuje špičkové inteligentné riadenie osvetlenia Drivery je možné nakombinovať tieto výkony: 28 W - Driver GXOS340 32 W - Driver GXOS339 36 W - Driver GXOS344 42 W - Driver GXOS342 Dokúpením LED DRIVERU a LED EMERGENCY INVERTERU GXNO039 je možné vytvoriť verziu EMERGENCY: - štandardné svietidlo doplnené o núdzový modul, ktorý zaistí núdzové osvetlenie po výpadku elektrickej energie - signalizácia napájania pomocou zelenej LED kontrolky - vybavené testovacím tlačidlom Drivery je možné nakombinovať tieto výkony: 28 W - Driver GXRE279 32 W - Driver GXRE381 36 W - Driver GXRE286 42 W - Driver GXRE382/GXRE306Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 8592660147604 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Vstupný prúd (IN) [mA]: | 700/800/900/1050 |
| Max. výkon [W]: | 42 |
| Min. Výkon (W): | 28 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 7500 |
| Trieda EEI (2019/2015): | C |
| Kód farby svetla: | NW |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Úspora energie*: | 70% |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 4xT8/18W/VVG |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Průměrná životnost [h]: | 50 000 |
| Difuzor: | PS |
| Farba: | bílá |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 595 |
| Tloušťka [mm]: | 10 |
| Váha[kg]: | 1,95 |
| Certifikačné znaky: | CE |
| Záruka [Let/Roky]: | 5 |
| Menovitý výkon[W]: | 28/32/36/42 |
| Svetelný tok[lm]: | 3500/4000/4450/5150 |
| UGR: | <19 |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Trieda izolácie: | III |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Materiál: | hliník |
| Účinník Pf: | 0,97 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Šírka [mm]: | |
| RoHS: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
