VIRGO IP44 840 48W [1/2] 4800/7300lm - Vstavaný LED panel [1/2]
Kód: GXGP293
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
LED PANEL Energeticky úsporné LED svietidlo určené na montáž do zavesených podhľadových stropov. Vhodné na osvetlenie kancelárií, konferenčných miestností, recepcií, sál, chodieb a pod. Svietidlo je energeticky účinnou náhradou za žiarivkové svietidlá T5 (EVG) a T8 (VVG / EVG). V porovnaní so žiarivkovými svietidlami T8/VVG má viac ako dvakrát nižšiu spotrebu elektrickej energie. Vysoká svetelná účinnosť. Stabilizovaný výkon v celom rozsahu napájacieho napätia. Spolupracuje s pohybovými senzormi. Kvalitné materiály svietidla obmedzujú žltnutie difúzora, prehýbanie alebo deformáciu svietidla: - teleso: bielo lakovaný hliník - LGP optika: plexisklo (PMMA) - difúzor: mliečny polypropylén (PP) Po dokúpení príslušenstva je možná montáž: - zavesením pomocou laniek GXLS103 - prisadením k stropu pomocou montážneho rámu GXLS390 alebo GXLS195 - prisadením k sadrokartónu pomocou klipov GXLS393 alebo GXLS392 - prisadením k sadrokartónu pomocou magnetických úchytov GXLS194 Poskytovaná trojročná záruka na celé svietidlo. Panely sú predávané v minimálnom balení po 2 kusoch. Pre kompletné svietidlo je potrebné taktiež objednať príslušný LED DRIVER GXRE285. Dokúpením LED DRIVERU GXRE285 a LED EMERGENCY INVERTERU GXNO035 je možné vytvoriť verziu EMERGENCY: - štandardné svietidlo doplnené o núdzový modul, ktorý zaistí núdzové osvetlenie po výpadku elektrickej energie - signalizácia napájania pomocou zelenej LED kontrolky - vybavené testovacím tlačidlomDodatočné parametre
| Kategória: | Led panely |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| EAN: | 8592660139838 |
| Ochranná známka: | Greenlux |
| Menovitý výkon[W]: | 48 |
| Svetelný tok svetelných zdrojov [lm]: | 7300 |
| Trieda EEI (2019/2015): | D |
| Teplota chromatickosti Tc[K]: | 4000 |
| Index farebného podania[Ra]: | 80 |
| Trieda izolácie: | III |
| Úspora energie*: | 62% |
| Počet ks v kartonu: | 8 |
| Napájací prúd [mA]: | 1200 |
| Průměrná životnost [h]: | 35 000 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | bílá |
| Účinník Pf: | 0,95 |
| Montáž na bežne zápalné podklady: | ano |
| ETIM EG - Skupina: | EG000027 |
| Prispôsobené na zavesenie: | Nie |
| Pre montáž na strop: | Áno |
| Pre prisadenú montáž: | Nie |
| Pre zapustenú montáž: | Áno |
| Délka [mm]: | 595 |
| Šírka [mm]: | |
| Váha[kg]: | 2,15 |
| RoHS: | RoHS |
| Záruka [Let/Roky]: | 3 |
| Svetelný tok[lm]: | 4800 |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Stupeň krytia IP: | IP44 |
| * vzhľadom na: | rastrové svietidlo 4xT8/18W/VVG |
| Pracovní teplota: | -20+40°C |
| Difuzor: | Polypropylén |
| Min. Vzdialenosť od osvet. objektu[m]: | 0,5 |
| ETIM EC - Trieda: | EC002892 |
| Pre montáž na stenu: | Nie |
| Vyžarovací uhol[°]: | 120 |
| Tloušťka [mm]: | 10 |
| Certifikačné znaky: | CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
