Lítiová gombíková batéria GP Ultra plus CR2032, 2 ks
Kód: B15323UP
Darček zdarma
pri objednávke nad 80€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie gombikové |
|---|---|
| EAN: | 4891199236389 |
| Značka: | GP |
| hmotnosť: | 3,1 g |
| chemické zloženie: | líthiové |
| kapacita: | 240 mAh |
| kategória/rada: | Ultra Plus Lithium |
| max. skladovateľnosť: | 10 rokov |
| možnosť nabíjania: | nie |
| napätie: | 3 V |
| počet nabíjacích cyklov: | nenabíjacie |
| predajný obal: | 2 ks, blister |
| prevádzková teplota: | 20 °C až +60 °C |
| rozmer: | 20,0 × 3,2 mm |
| typové označenie: | GP CR2032 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
